کد خبر : 2165
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 20 اردیبهشت 1401 - 12:25

دكتر خورسندیان:

 رویكرد حراست باید مبتنی بر پیشگیری و صیانت باشد

 رویكرد حراست باید مبتنی بر پیشگیری و صیانت باشد
دكتر خورسنديان اظهار داشت: حراست در شبکه بانکی جایگاه ویژه ای دارد که باید همواره با رویکردی پیشگیرانه و اصلاحی به مسایل بنگرد و بر حفظ و صیانت از ارزش ها متمرکز باشد.

به گزارش خریدار به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، وی در این مراسم كه امروز دوشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه با حضور مدیران ارشد حراست کل کشور و جمعي از اعضاي هيأت مديره، هیأت عامل و مديران اين بانك برگزار شد، ضمن قدرداني از زحمات عباس خبازی عنوان داشت: ایشان از مدیران توانمندی هستند که در مدیریت حراست، منشاء اثرات خیر بودند و در دوره تصدی وی اقدامات بسیار ارزشمندی در این بخش مهم بانک به انجام رسید.
وی افزود: آقای گل پیرا هم از مدیران خوشنام، پاکدست و نستوهی هستند که امیدواریم در سمت جدید نیز با توجه به توان علمی، دقت نظر و تجربه ای که دارند، بیش از پیش موفق باشند.
دکتر خورسندیان تأکید کرد: امروزه موضوعات مربوط به حراست در بانک با بخش فناوری اطلاعات بسیار در هم تنیده و دارای ارتباط معناداری است و این بخش مسولیت سنگینی در حفاظت از دارایی ها و اطلاعات دیجیتالی آن بر عهده دارد.
حسین عسکری عضو هیأت مدیره و قائم مقام مدیرعامل این بانک نیز عنوان داشت: وظیفه اصلی مدیریت حراست در بانک، سالم سازی فضای کاری در راستای افزایش کارایی و بهره وری نیروی انسانی برای نیل به اهداف بانک در حمایت از تولیدکنندگان و تحقق شعار سال و شناسایی افرادی است که قصد اخلال در فرآیندهای کاری و نظارتی بانک را دارند و این امر پایش منظم تمامی کارکنان و نظارت مستمر همکاران حراست را می طلبد.
در خلال این مراسم عباس خبازی مدیر پیشین حراست بانک نیز گزارشی از مجموعه اقدامات این مدیریت ارایه نمود و بیان داشت: از نیمه دوم سال 97 برنامه ریزی و شناسایی نقاط قوت و ضعف برای تدوین برنامه بلند مدت 5 ساله در دستور کار قرار گرفت و رسیدگی و بروزرسانی پرونده های پرسنلی به انجام رسید، کتابچه مشاغل حساس بانک تهیه شد و اتوماسیون مکاتبات طبقه بندی شده ایجاد گردید.
در این مراسم مهدی گل پیرا نیز اظهار داشت: با تشکر از حسن اعتماد مجموعه حراست کل کشور و بانک صنعت و معدن، در حفظ و صیانت از ارزش ها و اهداف بانک تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست و امیدواریم در ادامه اقدامات توسعه ای و موثر مدیر پیشین این بخش به کمک دوستان، منشاء اثرات خیر و در پیشبرد اهداف بانک مثمر ثمر باشیم.
گفتنی است، مهدی گل پیرا دانشجوی دکترای اقتصاد در مرحله تدوین پایان نامه بوده و سوابق تخصصی و اجرایی به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر دفتر حراست صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها و عضو هیأت مدیره شرکت لیزینگ بازنشستگان مشرق زمین و دبیر و عضو کمیته تخصصی بانکی شورای هماهنگی حراست های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی، رییس گروه جمع آوری و اطلاع رسانی مرکز حراست و بازرس ویژه در وزارت امور اقتصادی و دارایی و تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی را در کارنامه خود دارد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.